Trójkąt Breakouts

Trójkąty są jednym z moich ulubionych wzorów; są one łatwe do wykrycia, a nawet za pomocą bardzo prostego podejścia (jak określono w Trend Wzory Kontynuacja ) może zapewnić doskonałe zawody. Podstawową strategią jest narysować zarys trójkąta po cenie (gdy występuje wzorzec), a następnie czekać na wybuchu. Istnieją sposoby na „front-run” http://www.opcjeonline.com Breakout choć wchodzenie w znacznie lepszej cenie, co zmniejsza ryzyko i zwiększa potencjalne zyski. Jeśli handlu opcje binarne, ryzyko i nagroda pozostanie taka sama, ale można nadal korzystać z tej metody wejścia dla znalezienia dodatkowych transakcji lub dostrajasz strategie.

trójkąty

Trójkąty są częstym wzór której akcja cena jest zbieżne. Istnieje rosnąco malejąco trójkąty, trójkąty i trójkąty symetryczne, ale dla celów handlowych, >> więcej wszystkie są takie same.

Chociaż niektórzy technicy są sticklers przez ile razy cena musi dotykać linii, w zasadzie wystarczy tylko 2 niskie punkty, aby utworzyć dolną linię trójkąta i A2 wysokie punkty do tworzenia górnej linii trójkąta.

Rysunek 1 przedstawia trójkąt malejący w Apple (AAPL) to jest link magazynie. Jest malejąco ponieważ górna linia pochyła w dół, natomiast dolna linia jest płaska. Wznoszącego trójkąt jest kiedy dolna linia jest nachylona ku górze, ale i górna linia jest płaska. Symetrycznych trójkątów występuje, gdy obie linie są nachylone w stosunku do siebie.

Rysunek 1. Trójkąt wykres wzór w trendzie wzrostowym – Apple

 

Rysunek 2 przedstawia inną malejący w tym samym Przydatne zasoby stanie, który miał miejsce kilka miesięcy wcześniej.

Rysunek 2. Wykres Triangle Wzorzec w tendencji spadkowej – Apple

 

Tradycyjne metody analizy techniczne mówią nam poczekać do przerwy cen z wzorca przed wejściem. Metoda ta jest w porządku, chociaż nie jest to opcjeonline sposób, aby zmniejszyć ryzyko i zwiększyć zyski poprzez „front-running” wybuchu.

Przód Running Triangle wyprysków

Trójkąty na rysunku 1 i 2 zostały wybrane, ponieważ są one doskonałymi kandydatami do przodu z systemem wybuchu. Jest jeden główny powód, możemy uruchomić te przedni trójkąt: . Trójkąty były poprzedzone bardzo ostry i bardzo silny ruch Jeśli trójkąt tutaj nie jest poprzedzony przez ostry agresywny ruch nie przednie uruchomić wybuchu.

Na figurze 1 było bardzo ostre rajdu tuż przed wejściem do Appl formacji trójkąta. Z powodu tego gwałtownego ruchu wyższym możemy czuć się bardziej pewni, że wybicie będzie również wyższe.

Dlatego możemy wprowadzić przy pomocy trójkąta. Dokładny punkt wejścia zależy od konkretnego sposobu wejścia, ale ponieważ mieliśmy silny ruch w górę przed, a cena orzekł wsparcie od wielu okazjach chcemy kupić w pobliżu tego poziomu wsparcia. Zakłada się, że cena będzie odbijać się od wsparcia ponownie i breakout wyższe (choć niekoniecznie od razu).

Przystanek znajduje się tuż poniżej trójkąta w tym przypadku (bo spodziewamy się wzrostu kursu wybuchu); choć nie za blisko. Jesteśmy już coraz lepszą cenę niż gdybyśmy czekali na wybuch więc pozostawiać ogranicznika trochę poza trójkątem.

Cel opiera się na wysokości trójkąta; w tym przypadku wysokość trójkąta (najszersza część) wynosi około 28 $, więc dodać, że do ostatecznego cenie wybuchu $ 523, aby uzyskać cel $ 551. Alternatywnie rozszerzenie Fibonacciego mogą być stosowane celem.

Rysunek 3. Przedni Running Triangle Breakout strategii – Apple

 

Na figurze 2 widzieliśmy innego trójkąta. Stało się to podczas bardzo agresywnej spadkowej. Podczas gdy my naprawdę chcieliśmy przed prowadzonym wybuchu trójkąt z minusem (ponieważ została poprzedzona agresywną przeprowadzce do minus), w tym przypadku musiałaby go handlu w tradycyjny sposób, ponieważ po trójkąt właściwie uformowane my nie dano nam szansę dostać się po korzystnej cenie.

Rysunek 4 przedstawia ten bardziej tradycyjny handel. Gdyby cena pociągnął z powrotem do górnego pasma po raz kolejnyprzed wyrwanie się, bylibyśmy chce przejść krótki pobliżu tego górnego pasma. To dlatego, że zapewnia nieco lepszą cenę i ogólne oczekiwania jest to, że cena będzie nadal spadać w oparciu o silną sprzedaży widział trójkąta.

Rysunek 4. Trójkąt łamiąca – Apple

 

Słowo końcowe

Jeśli jest bardzo silny i agresywny ruch poprzedzającego trójkąt, można szukać korzystnych cenach poprzez zakup wraz wsparcia trójkąta w przypadku przewidywanej przerwie wyższe lub sprzedaży / zwarcie w pobliżu oporu trójkąta w przypadku oczekiwana przerwa niższe. Chociaż istnieją razy chcemy przednim prowadzony breakout, rynek nie zawsze daje nam możliwość. bieganie z przodu zmniejsza ryzyko i zwiększa zysk, chociaż czynimy założenie na temat przyszłego kierunku cen, co może być nie tak … ale nawet jeśli będziemy czekać na wybuchu mogło doprowadzić do utraty handlu, więc postanawiam front-run kiedy mogę.